Taxity logoTaxity, to bezpłatna aplikacja na smartfony, ułatwiająca składanie zamówień na taksówki. W aplikacji znajduje się aktualnie ponad 1000 korporacji w ponad 200 polskich miastach. Taxity, to aplikacja społecznościowa, tzn. taka którą współtworzą użytkownicy. Każdy użytkownik może sam dodać nową taksówkę do bazy lub zaktualizować ceny. Wprowadzone dane są weryfikowne i dopiero po potwierdzeniu ich poprawności udostępniane w Taxity.
Dzięki Taxity zamówisz taksówkę bezpośrednio z ekranu swojego smartfona. Nie musisz znać numerów telefonów do korporacji. Aplikacja pokaże Ci dostępne w Twojej okolicy taksówki, a przy każdej z nich cenę za rozpoczęcie kursu, za przejechany kilometr (w dzień i w godzinach nocnych). Dowiesz się, czy za kurs możesz zapłacić kartą czy wyłącznie gotówką..

 

Pobierz PDF

zlaptaxi"Złap Taxi” to darmowa aplikacja działająca na telefonach i tabletach, zawierająca bazę korporacji taksówkowych w całej Polsce (ponad 400 korporacji w 82 miastach).  Aplikacja dostarcza informacje o cenach za przejazd, cenie początkowej, taryfach nocnych i zamiejscowych oraz możliwości płatności kartą. Dodatkowo zapewnia możliwość zamówienia taksówki bez dzwonienia (przez internet) w 6 miastach.

Ze "Złap Taxi" na codzień korzysta 50 tysięcy użytkowników (stan na kwiecień 2013) w całej Polsce, którzy rocznie składają 250 tysięcy zleceń z użyciem aplikacji.

logo taxi fingerTaxi Finder to bezpłatna aplikacja, dzięki której baza taksówek z dowolnego miasta jest zawsze pod ręką. Łączy praktyczną funkcjonalność z elementami rozrywki. Dostępna aż na 4 platformy: Windows Phone, Android, iOS i Windows 8.

ikona taxi5Jak działa Taxi5? Jedyne co potrzebne to smartfon z dostępem do Internetu. Zainstaluj darmową aplikację Taxi5. Można jej używać z użyciem własnego konta użytkownika – jego założenie to kilka sekund – lub bez rejestracji. Po uruchomieniu aplikacji na telefonie komórkowym Taxi5 po chwili pokaże Twoją aktualną lokalizację. Jeśli jesteś gotowy by zamówić taksówkę po prostu naciśnij przycisk „Zamów taxi“. 

Więcej informacji..

Zapraszamy wszystkie firmy do rozbudowy tego działu.
Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa