bmw 918408 1920 1Warszawa pełni funkcję stolicy państwa , ale jest również miastem z imponującą historią i intrygującą architekturą. Przyciąga nie tylko biznesmenów w sprawach zawodowych , ale także rzesze turystów. Oferuje wiele do obejrzenia, zwiedzenia i poznania a jej położenie w centrum kraju, na pięknym Mazowszu, daje doskonałe miejsce wypadowe do wycieczek po okolicy. 

rf200 ap 01 1Na rynku zadebiutowało Xblitz RF200, nowe radio samochodowe marki Xblitz. Muzykę na nim można odtworzyć nie tylko ze stacji radiowych, lecz również własnych źródeł, takich jak karta microSD, pendrive lub telefon lub inne urządzenie wspierające łączność Bluetooth. Możemy cieszyć się każdą nutą ulubionych utworów dzięki mocy wyjściowej 4x50W i opcjom regulacji tonów. Xblitz RF200 oferuje jednak znacznie więcej możliwości, niż tylko odtwarzanie muzyki. 

30625762941 340f70e999 bPrzyczepka jednoosiowa nie jest samodzielnym pojazdem, nie posiada silnika, wymaga ciągnięcia przez pojazd samochodowy wyposażony w hak. Przeznaczona jest do transportu wszelkiego rodzaju przedmiotów lub np. zwierząt.

goal 2519064 1920Współczesny świat, który rozwija się w ekspresowym tempie, wymaga od nas całkowitego dostosowania się do panujących reguł i konwenansów. Technologie motoryzacyjne oblegają nas z każdej strony nowinkami i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które znacznie ułatwiają codzienne życie. Duże i rozległe miasta, w których miejsca pracy są od siebie oddalone bardzo często o wiele kilometrów, to dla przeciętnego człowieka ogromne wyzwanie.

bmw 918408 1920 Autokary, tramwaje, samoloty, pociągi, te wszystkie rodzaje transportu od lat towarzyszą człowiekowi i cieszą się wciąż niesłabnącym powodzeniem, jednak dzisiejszy rynek oferuje nam również inne możliwości, które mają coraz większą rzeszę fanów na całym świecie, mowa o wynajmie samochodu. W dużych miastach takich jak Kraków wybór środków transportu jest naprawdę ogromny, dlatego każdy sam może zdecydować, który z nich jest dla niego najodpowiedniejszy.

Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa