Mini Radio Taxi 19626

Adres: ul.Słubicka 18 53-615 Wrocław
Telefon: 071-321-5555
 

Zagłosuj:  
0
0 
by Bożena
on November 19, 2016
Dzisiaj, tj 19 listopada 2016 zamówiłam taksówkę o godz. 13.49 przed dworcem autobusowym na ul Suchej. Zlecenie zostało przyjęte z informacją, że przyjedzie DAEWOO NUBIRA niebieski DW 493 RW nr 514. Czekałam ponad 20 min i taksówka nie przyjechała, reklamowałam, uzyskałam zapewnienie, że już jest na Dyrekcyjnej i że wkrótce będzie. Nie przyjechał, jeszcze dwu, czy nawet trzykrotnie interweniowałam zanim przyjechała inna taksówka. W rezultacie 40 min czekałam na DESZCZU zanim doczekałam się taksówki. Czy tak się traktuje klientów!?
Moim zdaniem to po prostu SKANDAL!
0 
dramat
by Alina
on October 24, 2016
Konczę jazde z tą firmą. Beznadzieja. Pani na centrali robi co chce. Nie szanujue człowieka. Byłam klientem tej firmy od dawna. Przykro, że tak zostalam poraktowana. Alina
0 
ZRT
by
on October 16, 2016
188 dramat polecam panu szefowi kurs tą taxi najlepiej po Kruczej
10 
Aha
by Robert
on October 10, 2016
Przycisnijcie kierowców na terminale płatnicze rozliczanie za usługi plastikowym pieniążkiem to normalne nie abstrakcja pozdrawiam.
0 
Wporzadku
by Robert
on October 10, 2016
Wszystko wporzadku ceny za kursy zadowalajace ale auta moglibyście wymienić trochę już wytluczone.
10 
GÓW... to ty
by ANIA
on September 9, 2016
Konkurencja robi nieładne wpisy. Podaj X swoje nazwisko i emaila. Ja jestem zadowolona ,normalna firma na wrocławskim rynku. Tak trzymać.
0 
Dobrze
by Marek
on September 9, 2016
Mam dobre zdanie o tej firmie. Jeżdżę wyrywkowo raz tą frmą raz inną. W mini nie czekałem dłużej jak 8 min.
Centrala była miła i nie było żadnych problemów. W innej tzw. taniej firmie musiałem czekać ok. 40 min. Różnica w opłacie była 4 złote. Nie warto za takie pieniądze czekać tak długo. Nie polecam Uber jechałem za 23 zlote a z karty zabrali mi 42 zł ponieważ był duży popyt !!!! Sic!
2 
Pełna olewka
by X
on June 18, 2016
Panienka z centrali nie potrafiła zrozumieć (dopytać) gdzie czekam na taksówkę, w połowie mojego zdania (gdy próbowałem wytłumaczyć gdzie stoję) po prostu się rozłączyła. Taksówka oczywiście nie dojechała. Skandaliczne zachowanie, radzę omijać takich g$%& szerokim łukiem.
10 
Duża poprawa !!!!
by Ewa
on March 12, 2015
Można zauważyc dużą poprawę w tej firmie. Taksówki mają charakterystyczny wygląd ( chociaż nie wszystkie auta !!) czas dojazdu bardzo szybki, Ceny nie najniższe ale nie są najwyższe ( coś za coś) mam nadzieję, że jaszcze cenę obniżą , rynek i konkurencja tego wymaga. Będę wowczas wszystkich moich znajomych namawiała do korzystania z tej korporacji. System powiadamiania klientów rewelacyjny (sms). Właściciel powinien wyrzucic jaszcze kilku kierowców
tzw. gadulców ( całą drogę opowiadają o swoich problemach i o firmie) srających w swoje gniazdo. I jeszcze jedno, każdy powinien miec terminal płatniczy ponieważ raz usłyszałam że Pani z centrali nie ma takiej taxi w pobliżu (przecież to 21 wiek !!!) Ogólnie super poza małymi drobiazgami. Polecam Ewa ( dawna klienta ZTP)
10 
paskuna sytuacja.
by Krystyna
on February 6, 2015
jechałam taksówką z samego rana pare dni temu. został podstawiony kierowca z numerem 8, starym rozwalającym się mercedesem. kierowca nie uprzejmy i śmierdział
   Odsłon: 4325
Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa