Mini Radio Taxi 19626

Adres: ul.Słubicka 18 53-615 Wrocław
Telefon: 071-321-5555
 

Zagłosuj:  
0
2 
zawyżona cena kursu
by Łukasz
on May 13, 2019
Kurs miał kosztowac 17 złotych. Kierowca naliczył 27. Jakaś dodatkowa bzdurna opłata 5 pln za użycie karty!! nawet bez tej bzurnej opłaty, bez korków i zbędnych świateł kierowca naliczył więcej niż wynikało to z apki CAB4YOU. Złożona reklamacja - wstępnie przyznano mi rację... i obiecano zwrot nadpłaconych środków... i nic... kontak tsię urwał, wyrównania nie było. Jeszcze na googlach administrator wyzywa od kłamców za zrobienie negatynwgo wpisu.
10 
Kierowca znalazł mój portfel i mi go prz
by Stała klientka
on April 3, 2019
Kierowca znalazł mój portfel i mi go przywiózł bezpłatnie. Uczciwa firma
0 
Dobra firma
by Monika
on April 3, 2019
Najczęściej się czeka do 10 minut . Chyba najszybciej we Wrocławiu
2 
TRAGEDIA
by Arkadiusz
on April 3, 2019
Dziś przedpołudniem przejechałem tylko 7,7 km na terenie Wrocławia (Opolska - Orzeszkowa). Starym śmierdzącym samochodem, a gość mnie skasował 38 zł!!! Według ich cennika taki kurs powinien kosztować max 28 zł. Nigdy więcej już nie zamówię taksówki u tych oszustów!
0 
PORAŻKA!
by
on February 15, 2019
Niesolidni, niepunktualni i do tego dyspozytornia pozbawiona kultury! NIE, NIE, NIE I jeszcze raz NIE!
0 
Coś się zepsuło..
by Jan
on December 30, 2018
Wcześniej było na ogól poprawnie, a korzystałem z firmy kilka razy w miesiącu. Jeśli potrzebowałem taksówki za 10 minut to dyspozytorka informowała mnie czy to możliwe. Jeśli nie, to wybierałem inny wariant. Jednak ostatnio wystawiono mnie do wiatru.Bardzo pilnie potrzebowałem taksówki i Pani potwierdziła że za ok. 10 minut będzie. Po 20 minutach zadzwoniłem i dowiedziałem się że już jedzie. Po ponad pół godziny znów zadzwoniłem i ponownie otrzymałem wiadomość że już jedzie. Niedługo potem zrezygnowałem i pojechałem tramwajem spóźniając się na spotkanie. Najwidoczniej dyspozytorka chciała na siłe zatrzymać klienta przez co straciła go definitywnie, Nie wiem, być może tak kazali jej szefowie. Jednocześnie Pani nie zdecydowała zadzwonić i poinformować mnie, że jest problem z taksówką i czy chcę dalej czekać.
0 
by Kasia
on November 6, 2018
Oleśnicka - Sucha 18 zł godz 10: 00 dzień roboczy bez korków :)
Następnego dnia czekam a taxówki nie ma po umówionym czasie,dzwonię po info na temat czasu oczekiwania bo mi się spieszy to dyspozytor mnie rozłącza i nerwy bo nie wiem czy teraz zdążę :) dostaję info o zmianie auta ,organizuje inną podwózkę i spóźniam się do pracy :/ w pierwszy dzień :/ dzięki Mini Radio Taxi :D Fajnie z Wami się kiedyś jeździło ...
0 
Dyspozytorka bezczelna
by An
on October 12, 2018
Zamowilam taxi i nikt nie przyjechal po 2 godzinach juz z domu zadzwonilam i zwrocilam kulturalnie uwage ,ale podniesionym tonem co bylo normalne w mojej sytuacj .Bezczelna kobieta sie rozlaczyla i juz mojego tel.nie odebrala.Tragedia jest takie traktowanie klienta.Nie polecam ich pomimo,ze czesto zamawialam ta korporacje.Niech spadaja,a ta kobieta powinna zmienic prace !!!!!!!!
0 
by Franciszek
on August 30, 2018
Starszy pan z srebrnego mercedesa z logiem mini wyjątkowo chamski wobec innych kierowców, nerwowo i nieprzyjemnie. Jakby był na prochach. Dziwię się , że z takimi współpracują. Nie przynosi to firmie chwały
0 
OSZUST
by katarzyna
on June 4, 2018
W DNIU 03,06 JECHALAM TAXI Z PANEM KORY WIOZL MNIE Z GRABISZYNKSIEJ NA ŁOWIECKA WIEC TO JEST STREFA MIASTA ZE WZGLEDU ZE BYLA TO NIEDZIELA JECHALAM NA TARYFIE NR 2 , NIESTETY PAN BYL TAK ZACHLANNY ZE PRZESKAKIWAL MI Z TARYFY NR 2 NA TARYFE NR 3 PONIEWAZ CHCIAL SOBIE ZAROBIC NA BOKU . !!!! ZWYKLY OSZYST !!!!!! TARYFA NR 3 OBAWIAZUJE POZA MIASTEM DLA PRZYPOMNIENIA !!!!!!! dZIEKUJE WIECEJ NIE SKORZYSTAM Z USLUG ZLODZIEJA !!
   Odsłon: 6636
Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa