Taxity logoTaxity, to bezpłatna aplikacja na smartfony, ułatwiająca składanie zamówień na taksówki. W aplikacji znajduje się aktualnie ponad 1000 korporacji w ponad 200 polskich miastach. Taxity, to aplikacja społecznościowa, tzn. taka którą współtworzą użytkownicy. Każdy użytkownik może sam dodać nową taksówkę do bazy lub zaktualizować ceny. Wprowadzone dane są weryfikowne i dopiero po potwierdzeniu ich poprawności udostępniane w Taxity.
Dzięki Taxity zamówisz taksówkę bezpośrednio z ekranu swojego smartfona. Nie musisz znać numerów telefonów do korporacji. Aplikacja pokaże Ci dostępne w Twojej okolicy taksówki, a przy każdej z nich cenę za rozpoczęcie kursu, za przejechany kilometr (w dzień i w godzinach nocnych). Dowiesz się, czy za kurs możesz zapłacić kartą czy wyłącznie gotówką..

 

Pobierz PDF

 

Taxity, to bezpłatna aplikacja na smartfony, ułatwiająca składanie zamówień na taksówki. W aplikacji znajduje się aktualnie ponad 1000 korporacji w ponad 200 polskich miastach. Taxity, to aplikacja społecznościowa, tzn. taka którą współtworzą użytkownicy. Każdy użytkownik może sam dodać nową taksówkę do bazy lub zaktualizować ceny. Wprowadzone dane są weryfikowne i dopiero po potwierdzeniu ich poprawności udostępniane w Taxity.
Dzięki Taxity zamówisz taksówkę bezpośrednio z ekranu swojego smartfona. Nie musisz znać numerów telefonów do korporacji. Aplikacja pokaże Ci dostępne w Twojej okolicy taksówki, a przy każdej z nich cenę za rozpoczęcie kursu, za przejechany kilometr (w dzień i w godzinach nocnych). Dowiesz się, czy za kurs możesz zapłacić kartą czy wyłącznie gotówką.

 

Ale co najważniejsze i najwygodniejsze: możesz zamówić taksówkę ONLINE! Prosto, szybko i przyjemnie. Aplikacja oferuje Ci wybór taksówki z listy oraz ­ i jest to zdecydowanie ciekawsza opcja ­ wybór taksówki z mapy. Klikasz na wybraną przez siebie, np. najbliższą taksówkę, składasz zamówienie na kurs i czekasz na podstawienie auta. Możesz zamówić auto na wybraną godzinę, możesz poprosić o podstawienie auta w nietypowym miejscu.

Żeby skorzystać z tego wygodnego rozwiązania, trzeba najpierw zainstalować bezpłatną Taxity na swoim smartfonie.
Aplikacja dostępna jest na platformach Android, BlackBerry, Windows Phone i iOS.
Aby ją zainstalować wystarczy w przeglądarce swojego telefonu wpisać: m.taxity.pl Taxity, to nie tylko taksówki. To także możliwość zamówienia jedzenia z dowozem pod wskazany adres. Aplikacja daje możliwość zapoznania się z ulotką z menu lokalu na ekranie telefonu oraz złożenie zamówienia online.

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa