"Car-o" TAXI Kraków

Adres: ul. Wrocławska 37A/ pok 506 30-011 Kraków
Telefon: 12 623 44 33
 

Zagłosuj:  
0
2 
Praca? NIE!
by Greg
on January 8, 2014
Car-o firma stworzona z myślą o przewozie osób z licencją i bez niej. Jak widać, większość studentów i osób ceniących sobie poruszanie się po mieście starymi, mało oznakowanymi samochodami, jest usatysfakcjonowana. A jak jest z pracownikami Car-o?
Pracowałem przez blisko rok. W momencie przyjęcia, zostałem zapewniony przez trzech szefów, iż będę miał w jednym dniu dwadzieścia kursów. Nie liczyłem na tyle, ale przymknąłem oczy i spróbowałem.
Zarobek jest tylko z soboty na niedzielę, jeżdżąc do białego rana, później spędzałem kilka godzin w samochodzie nie mając ANI JEDNEGO KURSU, bez względu na to, czy był ranek, popołudnie, czy wieczór. Okres wakacyjny to była istna porażka, żadnego ruchu, a daninę w postaci sześciuset złotych trzeba było zanieść szefowi tak czy siak. Opłaty nie zmieniły się nawet przy minimalnym ruchu w korporacji. Nie wspominając o taksówkarzach, którzy w rozmowie między sobą przechwalają się na ile oszukali klientów. Po odejściu nadal widzę na ulicy kierowców (głównie stojących w miejscu) i łudzących się z możliwością zarobienia jakichkolwiek pieniędzy.
Nie wyobrażam sobie jazdy w tej korporacji w zimie, gdy przyjdą mrozy i trzeba czekać na kurs niczym na mannę lecącą z nieba. Przy tak wysokiej opłacie abonamentu miesięcznego i stawce paliwa, jest to w ogóle nieopłacalne.
10 
by
on May 26, 2013
Polecam ;))
8 
Polecam
by Gosia
on April 26, 2013
Polecam innym. Tani przejazd Warunki zadowalające. Dla studentów w sam raz
   Odsłon: 4239
Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa