mediataxilogo
MEDIA TAXI zajmuje się realizacją kampanii reklamowych na taksówkach i nie tylko. Działamy na terenie całego kraju. Współpracujemy z największymi Korporacjami Taksówkarskimi oraz Domami Mediowymi, co daje nam przewagę nad naszą konkurencją jak również dostęp do dużej grupy odbiorców. Przeprowadzamy szczegółową analizę danych na temat, gdzie i do jakiej grupy odbiorców skierowany jest przekaz Waszej kampanii reklamowej.

 

- Tworzymy profesjonalne rozwiązania dla Twojej firmy.

Jesteśmy Agencją Reklamy "GOMA" działającą w branży poligraficzno-wydawniczej od 13 lat. Tworzymy młody i kreatywny zespół składający się z doświadczonych specjalistów w sektorze reklamy. Nasz obszar działalności to usługi full service, opierające się na zasadzie pełnego wykonawstwa – od projektu po gotowy produkt.
W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem reklamy stworzyliśmy dla Państwa MEDIA TAXI. Dajemy Państwu możliwość umieszczenia reklamy w profesjonalnym nośniku na dachu taksówki, w ten sposób widoczna jest ona bardzo dobrze w dzień jak i również w nocy. Państwa reklama dotrze na lotniska, dworce, do centrum miast, punktów handlowych, obiektów kulturalnych itp.

vw- Oferta
Nasza oferta skierowana jest zarówno do korporacji taksówkarskich, które są zainteresowane umieszczeniem na swoich taksówkach nośników reklam, jak i do firm, które chcą zakupić reklamę na naszych nośnikach.
W naszej ofercie znajdują się nośniki z wymiennym wkładem mocowane na pasach lub magnesach.Oferujemy także nośniki na magnesach do oklejenia dowolną grafiką. Nośniki te nadają się idealnie na samochody dostawcze firm kateringowych, pizzerii oraz wielu, wielu innych.

- Realizacja kampanii reklamowych

MEDIA TAXI zajmuje się także realizacją kampanii reklamowych na taksówkach i nie tylko. Działamy na terenie całego kraju. Współpracujemy z największymi Korporacjami Taksówkarskimi oraz Domami Mediowymi, co daje nam przewagę nad naszą konkurencją jak również dostęp do dużej grupy odbiorców. Przeprowadzamy szczegółową analizę danych na temat, gdzie i do jakiej grupy odbiorców skierowany jest przekaz Waszej kampanii reklamowej.
Możemy przeprowadzić Kampanię Reklamową Państwa firmy w kilku miastach jednocześnie. Więcej szczegółów na temat rodzajów i form oferowanych przez nas kampanii możecie uzyskać na naszej stronie internetowej : www.mediataxi.pl

3- Koguty na taksówki

W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór „kogutów” na taksówki w wielu wzorach. Przyjmujemy również zamówienia na indywidualne oznakowanie kogutów dla korporacji taksówkarskich.

 

 

www.mediataxi.pl

Komentarze  

 
0 # Lyda 2017-06-04 16:52
Czy dobry? Tego nie wiem. Na pewno ciekawy, przynajmniej
dla mnie.

Feel free to surf to my web-site; pomoc w pisaniu prac (http://oceniono.pl/: http://oceniono.pl/index.php?strona=Edukacja&nrf=5&pstr=1)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Warren 2017-06-04 22:02
Czy tak jest w rzeczywistości nie wiem, poza tym z wieloma elementami nie
mogę się zgodzić, ale i tak jest całkiem
nieźle.

my blog post :: tworzenie prac licencjackich: http://mordka.eu/hotelarstwo-prace-licencjackie/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Luella 2017-08-13 01:41
Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.

Have a look at my blog post ... prace zaliczeniowe: http://www.c-r-c.net/klopoty-z-napisaniem-pracy-zaliczeniowej/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Shirley 2017-08-15 04:57
Czy tekst jest wartościowy i wiele wnosi? Nie wiem.
Ale jest bardzo ciekawy i dobrze napisany.

My weblog :: usługi toczenia cnc: http://ciekawostka.eu/category/przemysl/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tonja 2017-08-17 15:01
Dobry, rzeczowy, konkretny, bez przysłowiowego lania wody.
Nie cierpię artykułów które nic nie wnoszą i są pisane chyba dla samego
pisania. Tutaj mamy ewidentne przeciwieństwo tego.
I to mnie niezmiernie cieszy. Pozdrawiam autora i czekam na więcej

Feel free to visit my site: urządzenie myjąca: http://ciekawostka.eu/tag/pranie-dywanow/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa