Każdy lubi wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Tego oczekujemy od firm, które nam świadczą przeróżne usługi. To także dotyczy firm taxi.

Oczywiście firmy te starają się sprostać wymaganiom swoich klientów i dostosowują swoje usługi do potrzeb klienta, czyli do naszych potrzeb. Komfort podróży to podstawa i tym kierują się także taksówki warszawskie. Szczególnie tego trzyma się Eco Taxi.

To młoda firma, ponieważ na ulicach Warszawy pojawili się w 2009 roku, ale bardzo szybko zyskali sympatię klientów. Dlaczego? Cechują się obsługa klienta na wysokim poziomie. Można wręcz powiedzieć, że to profesjonaliści w swoim fachu. Kierowcy bardzo dobrze znają miasto, do tego nie usłyszymy od ich złego słowa. Są mile nastawieni do klienta. To samo dotyczy obsługi na infolinii Eco Taxi. Możemy się tam zgłosić z każdym problemem, a konsultanci pomogą nam je rozwiązać, a także udziela wszelkich informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Kolejną szczególną zaletą tej firmy są nowe samochody. Z pewnością zamawiając taksówkę Eco Taxi nie dostaniemy dwudziestoletniego samochodu  z rozpadającymi się fotelami. Są to nowe i czyste samochody, a kierowcy także dbają o porządek w swoich autach. Poza tym same samochody wyróżniają się na ulicach. Są to białe z zielonym numerem telefonu różne auta zazwyczaj z przyciemnionymi szybami. Wśród samochodów mamy do wyboru klasę standard, komfort lub bus. Ta ostatnia to busy, które mogą przewieźć od ośmiu do dziewięciu osób, a czas oczekiwania na taksówkę to 200min. lub konkretna godzina, w przypadku takiego zamówienia. W pozostałych klasach czas oczekiwania jest bardzo krótki, a wyposażenie jest zależne od samej klasy. W przypadku klasy standard mamy podstawowe wyposażenie, w przypadku klasy komfort jest już inne, wzbogacone o dodatkowe możliwości wyposażenie samochodu.

Oprócz wygody i komfortu podróży Eco taxi  przyciąga do siebie ceną. Jest to najtańsza firma taksówkarska na rynku, kilometr kosztuje tu 1.40zł., a opłata początkowa to 8zł. Za tak korzystne warunki podróżowania to nie jest wysoka cena. Czyste i zadbane samochody, mili kierowcy, to idealne wizytówki firmy. Dlatego tak wiele osób korzysta z usług Eco Taxi i wciąż przybywa więcej klientów.

Taksówkami jeździ się znacznie lepiej niż komunikacją miejską, teraz jest to jeszcze przyjemniejsze, ponieważ  Eco Taxi dba o swoich klientów, więc nie musimy obawiać się, że taksówka nie przyjedzie, albo zepsuje się w trakcie jazdy. Wystarczy zadzwonić, zamówić, a potem cieszyć się podróżą.

www.finmarket.pl/taxi

 

Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa