busNiezależnie czy organizujemy wyjazd z pracy czy wspólną podróż w większym gronie znajomych - warto pomyśleć o wynajęciu busa. Dlaczego? Przede wszystkim zdecydowanie zwiększy to komfort naszej wyprawy i zmniejszy koszty podróży. Nieważne dokąd jedziemy, ważne, że jedziemy razem.

 

Wybierz odpowiedniego busa

Firmy transportowe zazwyczaj umożliwiają wybór samochodu. Zależy jak liczna jest grupa. Standardowe, mniejsze busy mieszczą 6 osób. Jednak znajdziemy i te większe, mieszczące powyżej 10, a nawet 20 osób. Zatem spokojnie możemy zorganizować wyjazd dla pracowników lub większego grona znajomych. W skład usług transportowych wchodzi także wynajem profesjonalnego kierowcy, co zdecydowanie zwiększy komfort takiej podróży. Nie będziemy więc musieli męczyć się kilka godzin za kierownicą.

Kiedy podróż staje się przyjemnością

Obecnie mamy duże możliwości wyboru. Możemy wybrać także standard busa. Samochody nie tylko dobrze się prezentują z zewnątrz, lecz także ich luksusowe wnętrze i udogodnienia mogą sprawić, że nie odczujemy zmęczenia długą podróżą. Co ważne, niektóre busy wyposażone są w lodówki, zamrażalki, ekspresy do kawy czy stoliki. Oznacza to, że bez problemu możemy zabrać ze sobą jedzenie i napoje, co dodatkowo wpłynie na komfort jazdy. W busach możemy znaleźć także DVD wraz z monitorem LCD. Dodatkowo rozkładane fotele i ulubiony film pozwolą znieść nam kilkugodzinną lub kilkudniową podróż.

miejsce na foto z załącznika

Warto dodać, że firmy transportowe oferują nowe busy dobrych i sprawdzonych marek, typu Mercedes-Benz. Wysoki standard busów sprawi zatem, że nasza podróż bez wątpienia stanie się przyjemnością. Doradzamy wynajem busów, jeżeli chcemy cieszyć się wysokim komfortem oraz bezpieczeństwem podróży, zwłaszcza jeśli wybieramy się na dalszą przejażdżkę.

bus2Co jeszcze zaoferuje Ci firma transportowa?

Firmy transportowe stale rozszerzają swoje usługi. Nie tylko bez problemu wynajmiemy autokar, busa czy limuzynę, ale także za pośrednictwem takiej firmy możemy zorganizować wycieczkę na przykład po polskich miastach takich jak: Kraków, Warszawa, Gdańsk czy Wrocław.

Załóżmy, że przed Tobą ważne spotkanie firmowe. Zagraniczni klienci przyjeżdżają do Twojej firmy w celach biznesowych. Chcesz ich jak najlepiej przyjąć i przy okazji pokazać im miasto. Doskonałym rozwiązaniem będzie zatem skorzystanie z usług firmy transportowej Dyniewicz, która oferuje taką możliwość. Do Twojej dyspozycji będzie wynajęty bus, a także przewodnik, który opowie o historii zwiedzanego miasta. Dodatkowo, ciekawym pomysłem byłaby także wycieczka po zmroku. Wieczorem miasto wydaje się jeszcze piękniejsze niż za dnia. Kierowca może zabrać Was do najlepszych restauracji i klubów w mieście. Wykorzystaj zatem możliwości, które oferują nam firmy. Postaw na komfort i bezpieczeństwo podróży!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa