fotolia 105234563 subscription monthly mNaprawa samochodu, autodetalling, stacja paliw i inne usługi w jednym miejscu? To możliwe, a kierowcy z Trójmiasta mogą przekonać się o tym samemu.

Sprawne i zadbane auto to twoja najlepsza reklama i gwarancja wysokich zysków. Integralną częścią twojej pracy powinna więc być troska o to, by twoja taksówka odpowiednio się prezentowała (także, rzecz jasna, w środku) i zawsze była w nienagannym stanie technicznym. Te zabiegi pochłaniają jednak sporo czasu. A jeszcze więcej – dojazdy do warsztatów czy myjni. Taksówkarze z Trójmiasta mogą na szczęście skorzystać z oferty opisanej na www.motostrefa.gda.pl, by w jednym miejscu załatwić wszystkie sprawy związane z utrzymaniem auta. I nie tylko.

 

Serwis i wiele więcej

W Motosferze kompleksowo zadbasz o swój samochód, począwszy od jego stanu technicznego. Na miejscu znajdziesz bowiem serwis z doświadczoną załogą i nowoczesnym wyposażeniem, w którym wyeliminujesz każdą usterkę. I to bez względu na to, czy chodzi o wymianę zużytego oleju silnikowego, czy poważne awarie silnika. W serwisie Motosfery możesz też liczyć na pomiar geometrii kół z użyciem najnowszego sprzętu, diagnostykę komputerową i montaż alarmów oraz sprzętu audio.

 

Auto zadbane w każdym calu

Doskonały stan techniczny to w przypadku taksówki jednak za mało. By twoje auto wyglądało tak dobrze, jak sprawnie działa, warto odwiedzić także motospa. Dzięki doświadczeniu jego pracowników i doborowi odpowiednich kosmetyków, zarówno zewnętrzne elementy, jak i wnętrze twojego auta będą wyglądały jak nowe. Dla taksówkarza autodetalling ma szczególne znaczenie, bo od wyglądu samochodu w dużej mierze zależą przecież opinie jego klientów.

 

Zjesz, zatankujesz i nadasz paczkę

Kiedy twoje auto będzie pod opieką specjalistów, ty możesz zjeść pyszną pizzę (menu znajdziesz na http://www.montecarlopizza.pl/) w sferowej pizzerii. W oczekiwaniu na auto nadać paczkę lub opłacić rachunki w placówce Poczty Polskiej. A gdy już odbierzesz auto, nie zostaje nic innego jak zatankować do pełna na stacji oferującej cztery gatunki paliw. Czy dbającemu o swoje auto kierowcy potrzeba czegoś więcej? Motostrefa to miejsce stworzone z szacunku do kierowców i ich czasu, którego między zawodowymi obowiązkami często brakuje.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa