KatalogmarzenTa z pań, która miała już „okazję” starać się wybrać jakiś większy prezent dla swego ukochanego (względnie: brata, syna lub po prostu dobrego przyjaciela) wie, jakie to trudne. Zwykle nie mamy pojęcia o tym, co mogłoby się danemu mężczyźnie spodobać. Co więcej – dużo łatwiej jest o prezent, gdy mamy chociażby obdarować pana po trzydziestce. Zwykle wystarczy coś do domu, markowe kosmetyki, wino z naprawdę wysokiej półki. Tak, ale te same przedmioty raczej nie ucieszą dorastającego chłopaka czy studenta. Podobnie zresztą jak pierwsza lepsza, droga książka czy płyta.
 

Zrozumieć męską naturę 

Dzieje się tak głównie za sprawą... hormonów. No dobrze, nie tylko dlatego, jednak to ważne. To właśnie młody mężczyzna czuje najsilniej potrzebę przeżycia przygody. Takiej typowo męskiej, konkretnej, bez żadnych udziwnień, w rodzaju: ich (panów) kilku i dobra zabawa w męskim gronie. To całkiem naturalne – mądra kobieta doskonale to zresztą wie. Ale co może być taką przygodą? I coś tak trywialnego, jak picie w barze z kumplem w niedzielę, i coś „większego” - zdobycie szczytu Alp, rejs po wzbudzonym morzu, spływ kajakiem w dół rwącej rzeki, wyprawa do jaskini, czy po prostu – wyjazd do innego kraju na tzw. surwiwal. 

Ryzyko i emocje, ale pod kontrolą 

Ale większość z nas, kobiet, wcale nie chciałaby, by bliscy nam mężczyźni faktycznie zdobywali najwyższe górskie wierzchołki, żeglowali w samym oku cyklonu, uciekali przed dziką zwierzyną czy w inny sposób ryzykowali życiem. Nie chcemy, by latali na paralotni, lecieli w Kosmos, zostawali lekarzami bez granic. Nie. Więc takie prezenty odpadają. Jaki może być zatem pożądany, ale nie tak ryzykowny prezent dla chłopaka? Taki ciągle jeszcze z naszego punktu widzenia bezpieczny? 

Mężczyźni kochają samochody i motoryzacyjny 

To może banał, ale i cenna dla nas wskazówka. Ogromna większość panów w wieku dowolnym – od przedszkolaka do staruszka – lubi jazdę i pojazdy. Dlatego też fajnym prezentem na każdą okazję mogą być kursy motoryzacyjne oraz jazdy typu offroad – na górskiej trasie. Są też już na polskim rynku całe firmy oferujące na przykład godzinne lub całodobowe jazdy samochodami marzeń, takimi jak Ferrari czy Jeep (np. tutaj: http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-niego). Istnieje nawet możliwość wypożyczenia auta i toru rajdowego... Tak, to może być spełnienie marzeń wielu zarówno dorosłych panów, jak i młodych chłopaków. A wszystko to da się zawczasu nabyć w postaci gotowej wejściówki/vouchera, i to za całkiem rozsądne pieniądze.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa