Korporacje taksówkowe na terenie całej Polski konsolidują się w systemie Polska Sieć Taxi 19 123. Program ten skupia czołowe firmy w największych miastach w kraju. Za pomocą jednego ogólnopolskiego numeru telefonu, podróżni mogą zamawiać taksówki objęte systemem i rozliczać się z korporacją na preferencyjnych i bezgotówkowych warunkach.

Korporacje taksówkowe na terenie całej Polski konsolidują się w systemie Polska Sieć Taxi 19 123. Program ten skupia czołowe firmy w największych miastach w kraju. Za pomocą jednego ogólnopolskiego numeru telefonu, podróżni mogą zamawiać taksówki objęte systemem i rozliczać się z korporacją na preferencyjnych i bezgotówkowych warunkach.

System Polska Sieć Taxi 19 123 to innowacyjne i pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce, dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Program skupia sieci taksówkowe w całym kraju, umożliwiając zamówienie taksówki pod jednym, uniwersalnym numerem telefonu we wszystkich miastach wojewódzkich. Wkrótce system zwiększy zasięg o kolejne lokalizacje. Obecnie w systemie działa około 5 tys. taksówek, realizujących 20 tys. przewozów dziennie. Dzięki Elektronicznej Karcie Klienta, system umożliwia rozliczenia bezgotówkowe, co jest wygodne i sprawdza się szczególnie w przypadku podróży służbowych.

W Polsce istnieją setki korporacji taksówkowych. Każda z nich posiada inny numer telefonu oraz inny standard obsługi, co może być dość uciążliwe dla pasażerów. W PST 19 123, dzięki Systemowi Automatycznej Rezerwacji Przejazdu, istnieje możliwość zamawiania taksówek za pomocą jednego numeru na terenie całego kraju. To pierwsza tego rodzaju usługa na polskim rynku telekomunikacyjnym – mówi Aneta Ogrodniczek, dyrektor zarządzająca Sawa Taxi, odpowiedzialna za projekt Polska Sieć Taxi 19 123. Dzięki temu systemowi pasażerowie mogą zamawiać taksówki Polskiej Sieci Taxi w każdym mieście wojewódzkim za pomocą numeru 19 123, bez konieczności wybierania numerów kierunkowych. System identyfikuje położenie osoby telefonującej i kieruje ją do jednego z siedemnastu call center. To rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjne dla osób często podróżujących po kraju. Liczymy na to, że system PST będzie rozwijał się dynamicznie i już wkrótce dołączą do niego nowe miasta i korporacje – dodaje Aneta Ogrodniczek.

Twórcy systemu Polska Sieć Taxi 19 123 położyli duży nacisk na możliwość zastosowania go w działalności B2B. Dzięki wygodzie związanej z możliwością rozliczania się za pomocą jednej faktury, wystawianej za dany okres rozliczeniowy, a także preferencyjnym stawkom za przejazd, korzystanie z PST jest bardzo efektywnym rozwiązaniem. Możliwość bieżącej kontroli kosztów, zestawień i statystyk przejazdów oraz łatwość podróżowania, dają pracodawcy atrakcyjną alternatywę dla kupna lub leasingu auta.

O korzyściach płynących z korzystania z systemu Polska Sieć Taxi 19 123, przekonała się firma Ernst&Young, która nawiązała współpracę z korporacją Sawa Taxi już w 2003 roku.

Koszty podróży służbowych znacznie zmalały. Otrzymaliśmy też bardzo atrakcyjne rabaty. Dodatkowo, więcej pracowników zaczęło korzystać z jednego dostawcy usług przy sprawnie działającym systemie rozliczeń w obu firmach. Wdrożenie systemu PST 19 123 opłaciło się zarówno nam, jak i Sawa Taxi. Poza generowaniem oszczędności wynikających zarówno z większego wolumenu po stronie korporacji, większych rabatów dla Ernst&Young, ograniczyło koszty administracyjne związane z rozliczaniem setek papierowych rachunków po obu stronach – mówi Beata Olender, która odpowiadała za wdrożenie nowego rozwiązania w Ernst&Young. Dodatkowo, Sawa Taxi była jedyną korporacją posiadającą oddziały np.: w Katowicach czy Krakowie, gdzie również funkcjonował system Polska Sieć Taxi 19 123, co zwiększyło atrakcyjność i opłacalność współpracy. Pracownicy podróżujący między oddziałami Ernst&Young, bardzo cenili sobie możliwość korzystania z jednej karty w kilku miastach w Polsce – dodaje Beata Olender.

Więcej informacji o systemie Polska Sieć Taxi 19 123, w tym szczegółowe dane na temat korporacji wchodzących w jej skład znajdują się pod adresem:www.polskasiectaxi.pl

 

Źródło:http://www.wirtualnemedia.pl/centrum-prasowe/artykul/sawa-taxi-wprowadza-ogolnopolski-system-polska-siec-taxi-19-123

Komentarze  

 
0 # karpe 2013-05-24 10:23
Dobrze to wymyślili, zawsze gubię wizytówki taksówkarzy, a mam swoją czarną listę. Niektórzy masakrycznie oszukują. Sawa niby cenami nie powala, ale przynajmniej są zaraz po zamówieniu. Dowiedziałem się od gościa w taksówce, że cena przejazdu zależy też od tego ile stoisz w korkach! Firmy mają postojowe! I nie jest tak, że sama cena kilometra ostatecznie decyduje o kosztach!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mirek 2013-09-01 15:40
Widziałam taksówki reklamujące numer 19123 w Łodzi i nie rozumiem dlaczego nic nie wspominacie Państwo o tej Korporacji.Zast anawiam się czy to jest fikcja.Pozdrawi am.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa