warsaw 1136274 1920Co jakiś czas słyszymy o oszustwach na przejazdach „taksówkami” w Warszawie. W rzeczywistości, klient zamiast wsiadać do taksówki korzysta z usług firm przewozowych, które wystawiają znacznie wyższe rachunki. Jak ustrzec się przed takim niebezpieczeństwem?

car rentW życiu spotykamy się z różnymi sytuacjami. Może się zdarzyć tak, że popsuje się nam samochód w chwili, gdy przygotowujemy się do ważnego wyjazdu, lub po prostu potrzebujemy pewnego środka transportu. Jeśli korzystanie z komunikacji miejskiej nie wchodzi w grę, to z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju wypożyczalnie samochodów. Z uwagi na fakt, że w ostatnim czasie ilość firm oferujących wypożyczanie pojazdów znacznie się zwiększyła, jest w czym wybierać. Ta branża jednak nie jest wyjątkiem i możemy tutaj spotkać zarówno bardzo dobre firmy, jak i takie, których lepiej unikać. Dla klienta najważniejsze będą odpowiednia obsługa, dobry stan techniczny aut i cena, która nie zrujnuje portfela. Jak znaleźć dobrą wypożyczalnię?

free image of key open unlock 1631986 639x426Coraz częściej decydujemy się korzystanie z wynajmowanych samochodów. Sprawdź, co powienieneś wiedzieć, aby wypożyczyć auto bezpiecznie.

busNiezależnie czy organizujemy wyjazd z pracy czy wspólną podróż w większym gronie znajomych - warto pomyśleć o wynajęciu busa. Dlaczego? Przede wszystkim zdecydowanie zwiększy to komfort naszej wyprawy i zmniejszy koszty podróży. Nieważne dokąd jedziemy, ważne, że jedziemy razem.

buses 2804853 1280Musicie w najbliższym czasie zorganizować podróż dla większej ilości osób? Interesują Was dostępne na rynku firmy oferujące przewozy autokarowe?

Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa